Články > Lenovo WD06 stylový fitness náramek

Lenovo WD06 stylový fitness náramek

Přidáno: 14.2.2020

Stylový fitness náramek Lenovo WD06 disponuje 0,96 palcovým displejem, který je tvořen TFT LCD panelem, který zobrazí krásné a syté barvy v HD kvalitě.

Obrázek článku

Náramek Lenovo WD06 v černém provedení je vybaven skvělými funkcemi, které vám pomůžou na cestě za lepší kondicí. Fitness náramek nepřetržitě monitoruje váš tep a při cvičení zobrazuje zónu tepové frekvence, ve které se právě nacházíte a tím tak pomáhá optimalizovat váš trénink. Dále monitoruje fyzickou aktivitu i celkový zdravotní stav. Umí zobrazit graf srdeční činnosti a rozpozná kdy její hodnoty překračují zdravé meze a upozorní vás na to.

Lenovo WD06 umí měřit hned několik různých sportů jako je běhání, jízda na kole, turistika a další. Navíc je vybaven krytím proti vodě IP67, takže si s ním můžete zaplavat. Nechybí ani krokoměr, měření vzdáleností, výpočet spálených kalorií a monitoring spánku.

Další funkce kterými náramek disponuje jsou například stopky, budík v telefonu, upozornění na příchozí hovory a zprávy, oznámení aplikací, událostí, displej stavu baterie. Náramek se spáruje s mobilní aplikací Lenovo Fit, kde lze zobrazit všechna posbíraná data za jednotlivé dny.

Výhodou tohoto náramku je také jednoduché nabíjení, které probíhá skrze integrovaný USB konektor, který se skrývá pod řemínkem. Baterie vydrží až 7 dní provozu. Kompaktní provedení s nízkou hmotností, pouhých 32 g, zajistí, že vám náramek nebude nijak překážet během sportovních výkonů ani během spánku.

Cena fitness náramku Lenovo WD06 je 890 Kč.