Články > Nové atraktivní ceny smartphonů Motorola

Nové atraktivní ceny smartphonů Motorola

Přidáno: 10.2.2020

V Motorole začínáme nový rok pěkně zostra! Rozhodli jsme se kompletně přecenit naše produktové portfolio, takže naše smartphony nyní budou nabízet ještě lepší poměr ceny a výkonu než dosud.

Obrázek článku

Motorola moto e5 play

Žijte život naplno s 5,3palcovým displejem Max Vision pro lepší zážitek z prohlížení vašeho obsahu. Jednoduše odemkněte telefon pomocí čtečky otisků prstů a s 8Mpx fotoaparátem vám už neunikne nic podstatného. Motorola moto e5 play v barvách black a gold má novou cenu 1999 Kč s DPH.

Motorola moto e6 play

Odemkněte si svůj telefon v okamžiku prostřednictvím čtečky otisků prstů. Máte k dispozici širokoúhlý 5,5palcový HD+ displej a až 32 GB úložného prostoru pro všechny vaše fotky a videa. Ten je možné rozšířit až o 256 GB pomocí slotu na microSD. Motorola moto e6 play v barvách Steel Black a Tranquil Teal má novou cenu 2099 Kč s DPH.

Motorola moto e6 plus

Zaostřete na život se smartphonem Motorola moto e6 plus, se kterým získáte skvělý 6,1palcový HD+ Max Vision displej s poměrem stran 19.5:9, na kterém si vychutnáte své oblíbené filmy a seriály a přitom vám sedne přímo do ruky. O dostatek výkonu a úložného prostoru se postarají 4 GB paměti RAM a 64 GB vnitřního úložiště, které je rozšiřitelné díky microSD kartě. S 13Mpx duálním zadním fotoaparátem vytvoříte poutavé záběry včetně nádherných portrétů s efektem rozostření. Motorola moto e6 plus v barvách Gunmetal a Cranberry má novou cenu 2799 Kč s DPH.

Motorola one macro

Odhalte detaily díky trojici fotoaparátů a technologii Macro Vision, s níž dokážete nasnímat až 5x větší přiblížení než se standardním fotoaparátem. S hlavním fotoaparátem s bleskurychlým zaostřováním pomocí laseru nikdy nic nezmeškáte. Portrétům pořízeným pomocí hloubkového fotoaparátu můžete navíc přidat nádherné efekty rozostření. Máte k dispozici velkou baterii s kapacitou 4000 mAh, která zajistí výdrž až 45 hodin. Motorola one macro v barvách Deep Space a Ultra Violet má novou cenu 3799 Kč s DPH.

Motorola one action

S první ultraširokoúhlou akční kamerou v odvětví lze nahrávat vzrušující videa, která zachytí až 4násobně více snímané scény. Vaše videa je pak možné prohlížet na úchvatném FHD+ displeji Cinema Vision s poměrem stran 21: 9 a velké 128GB úložiště zajistí, že budete mít dostatek prostoru na všechny vaše zážitky. Oceňovanou vlastností je podpora NFC, které v této cenové kategorii nebývá standardem. Motorola one action v barvách Denim Blue a White má novou cenu 4599 Kč s DPH.

Motorola one vision

Zachyťte životní okamžiky i při slabém osvětlení. S pokročilým 48Mpx systémem kamer využívajícím technologii AI a hardwarovou optickou stabilizaci Quad Pixel s 4x vyšší citlivostí na světlo vytvoříte profesionální snímky za jakéhokoliv světla. Vaše filmy a hry vás zcela pohltí díky 6,3palcovému ultraširokoúhlému displeji Cinema Vision. Precizní design se zaoblenými hranami a sklem CorningⓇ GorillaⓇ Glass pro pohodlný úchop jednou rukou. Motorola one vision v barvách Bronze Gradient a Sapphire Gradient má novou cenu 5099 Kč s DPH.

Motorola one zoom

Dokonalý z každého úhlu pohledu. Pokrokový systém čtyř kamer se 48Mpx snímačem, optickou stabilizací (OIS), optickým přiblížením s vysokým rozlišením a ultraširokoúhlým objektivem pro zachycení oblíbených scenérií. Úžasný 6,4palcový OLED displej Max Vision s výjimečným obrazem vás vtáhne do děje a v něm integrovaná čtečka otisků prstů se zobrazí vždy, když ji potřebujete. Velká, 4000mAh baterie vám nabídne výdrž až 2 dny. Motorola one zoom v barvách Electric Gray a Cosmic Purple má novou cenu 7599 Kč s DPH.