Články > UMIDIGI Upods bezdrátová sluchátka

UMIDIGI Upods bezdrátová sluchátka

Přidáno: 10.2.2020

Tzv. TWS (True wireless) sluchátka se na nás nyní hrnou ze všech stran. Za důvodem jejich rozmachu je hlavně rozhodnutí výrobců smartphonů odstranit 3,5 mm výstup pro sluchátka. Nové řešení, které se v průběhu let vyvinulo a díky nejnovějším aktualizacím různých verzí Bluetooth, nám umožňuje získat relativně nízkou spotřebu a zároveň poměrně vysokou kvalitu zvuku.

Obrázek článku

Podobně jako i jiná sluchátka z této kategorie, i UMIDIGI Upods podporují nový standard Bluetooth 5.0, který s sebou přináší pořádnou stabilitu připojení a ve srovnání s předchozí generací Bluetooth až dvojnásobnou přenosovou rychlost. Ta se projeví hlavně na kvalitě přenášeného zvuku. Pod výbornou kvalitu zvuku se podepíše i DSP (Digitální signální procesor), který nabízí potlačení okolního hluku či 7,2 mm dynamické měniče, které umí zvýraznit hloubky, aniž by přidusil střední tóny či výšky.

Každé sluchátko disponuje 43 mAh baterií, která vystačí na 4 hodiny nepřetržitého přehrávání hudby. Pouzdro, které je součástí balení však disponuje až 600 mAh baterií, která sluchátka dokáže nabít několikrát, abyste tak během dne dosáhli celkovou dobu poslechu až 24 hodin. Sluchátka se z 0 % na 100 % nabijí za 90 minut.

Sluchátka mají na bocích dotyková tlačítka. Vnitřek je dokonale kompaktní a v uších sedí pohodlně. Jak již bylo řečeno, sluchátka Umidigi Upods mají po stranách tlačítka, kterými jej můžete ovládat. Jedním stisknutím přehraje nebo pozastaví hudbu. Druhým stisknutím na pravé nebo levé straně se aktivuje hlasový asistent Google nebo Siri. Další možností, je vypnutí jednoho ze sluchátek dlouhým stisknutím.

Nová sluchátka UMIDIGI Upods koupíte již za 599 CZK.