Články > Doogee S40

Doogee S40

Přidáno: 6.2.2020

Chytrý telefon, který vás překvapí nejen svým odolným zevnějškem, ale také svou inteligencí, která se skrývá uvnitř přístroje. Zvládne s vámi cesty s velkým převýšením, potápění, extrémní teplotní výkyvy i občasný pád. K tomu vám bude pomáhat se vším, co právě budete potřebovat. Najde správnou cestu, vyfotí všechny zajímavé okamžiky, které si budete chtít uchovat a vydrží bez nabíječky až neuvěřitelných 21 dní. Ať už si ho sebou vezmete na náročný horský výstup nebo na meeting do kanceláře, rozhodně vám ostudu neudělá.

Obrázek článku

Ten pravý společník na cesty

Doogee S40 je skutečně odolný telefon určený všem dobrodruhům. Podle testů jeho odolnost odpovídá IP68, což znamená, že je voděodolný až do 1,5 metrů, na 99 % prachuodolný, vodní tlak snese až do 100 barů a vydrží teploty do 80°C. Odpovídá vojenským standardům MIL-STD-810G a bez úhony přežije i pád z výšky 1,2 metrů.

Inteligentní silák

Inteligentní uvnitř a silný zvenku, takový je Doogee S40. Tělo telefonu je tvrdé jako kámen a pro ještě lepší výsledek bylo zesíleno kovovým rámečkem. Rohy i kryt jsou pokryté vrstvou TPU, která má ty nejlepší výsledky, co se odolnosti týče. Tak se nemusíte bát vzít svůj smartphone na náročné výpravy. Všechny podmínky zvládne bez jediného zaváhání.

Testovaný na vše

Pokud jde o odolnost, pak je Doogee S40 ve své třídě nejlepší a nejkvalitnější telefon. Prošel řadou náročných testů a všemi prošel na výbornou. Ze všech šesti stran byl upuštěn na zem 20 000×, po 24 hodin byl ponechán v prostředí s teplotou -30°C a další čtyři hodiny přežil v teplotě 60°C. Z výšky 1,21 metru byl upuštěn na zem z 26 různých úhlů.

Na dovolenou bez nabíječky

U telefonu, který má přežít ty nejnáročnější podmínky, je dlouhá výdrž baterie zásadním parametrem. Proto u Doogee S40 najdete vysokokapacitní 4650mAh baterii, která v úsporném režimu vydrží až 21 dní, brouzdat po internetu můžete v kuse celkem 105 hodin a telefonní hovor lze protáhnout až na 33 hodin. Pokud patříte mezi náruživé hráče, pak vás potěší, že telefon vydrží 18 hodin non stop hraní a stejnou dobu je možné využívat aplikaci fotoaparátu. Přehrávat videa telefon zvládne 16 hodin bez přerušení.

Ostré detaily

Dostatečně velký 5,5" IPS displej vám vše zobrazí v pohlcující kvalitě a díky ještě tenčímu a hladšímu sklu Gorilla Glass si užijete každý dotek vašeho nového telefonu. Čtyřjádrový procesor se zase postará o hladký a bezproblémový běh celého systému i při náročnějším multitaskingu. Během cest oceníte technologii NFC, se kterou budou platby, nákup vstupenek i přenos dat ještě jednodušší.

Všechny vzpomínky ve špičkové kvalitě

Zadní dvojitý fotoaparát nabízí možnost širokoúhlého focení a se širokou nabídkou nejrůznějších funkcí budou výsledné snímky prakticky uměleckým dílem. Snadno zaznamenáte každý zajímavý zážitek z vašich dobrodružných cest i dechberoucí výhledy z nejvyšších pohoří.

Neztratíte se

GPS navigace ve smartphonu Doogee S40 se skládá ze tří systémů - GPS, AGPS a GLONASS, díky čemuž je ještě přesnější a spolehlivější. Ať už se tedy během svých cest dostanete kamkoli, nemusíte se bát, že se nedostanete zpátky. Váš telefon bude přesně vědět, kde se právě nacházíte a kudy se vydat, abyste se dostali, kam potřebujete.

Chytrý asistent

Jako operační systém v telefonu najdete Android 9.0, který je ještě intuitivnější než dříve. Umělá inteligence uvnitř přístroje se stále učí vaše preference a zvyklosti a tak bude vaše práce efektivnější a úspora baterie vyšší. Doogee S40 předvídá každý váš další krok a tak vám může pomoci ještě dříve, než se ho dotknete.

V bezpečí

Pro zajištění co nejvyšší bezpečnosti všech dat, které máte ve svém smartphonu uložené, jsou připraveny dvě různé možnosti odemykání. Vybrat si můžete buď otisk prstu, kdy stačí jednoduše přiložit prst na čtečku otisků, která je umístěna na zadní straně přístroje, nebo odemykání pomocí své tváře. Potom vám bude stačit krátký pohled do přední kamery a během chvilky se telefon odemkne.

Zdroj: Heureka.cz