Články > Nové chytré hodinky UMIDIGI Uwatch GT za skvělou cenu!

Nové chytré hodinky UMIDIGI Uwatch GT za skvělou cenu!

Přidáno: 31.1.2020

Pokud hledáte stylové chytré hodinky s mnoha funkcemi za poměrně nízkou cenu, máme pro vás skvělý tip.

Obrázek článku

Čínská společnost UMIDIGI představila na konci roku 2019 nové vlajkové chytré hodinky, které nesou označení IMIDIGI Uwatch GT a svojí cenovkou a funkcemi ohrožují ostatní konkurenty. Doporučená maloobchodní cena je 1590Kč.

Nový vlajkový model UMIDIGI Uwatch GT vypadá jako klasické hodinky, které však obohacují některé moderní prvky, takže je můžete využívat nejen na sport, ale i na každodenní nošení do práce či schůzky. Prodávají se ve dvou barevných provedení černá a zelená.

Hodinky mají kovové tělo 47 mm se zabudovaným 1,3 palcovým dotykovým TFT displejem, který je zároveň krytý kvalitním tvrzeným sklem. Zatímco řemínek je z šetrného plastu, který je ohleduplný ke kůži.

Celé tělo hodinek je zároveň zpracováno tak, aby odolalo opravdu krutým podmínkám. Hodinky splňují certifikát 5 ATM - vodotěsné během běžného plavání. Díky nejmodernějšímu nízkoenergetickému čipsetu a snímači vydrží hodinky nabité fantastických 10 až 15 dní.

Ruku v ruce s výdrží baterie jde i bezdrátové připojení Bluetooth 5.0, které je nejen úspornější, ale také výrazně rychlejší a stabilnější. Veškeré údaje z vašich hodinek tak můžete okamžitě vidět i na obrazovce vašeho telefonu, či naopak.

Hodinky nabízejí až 12 sportovních režimů, které vám s největší přesností umožňují sledovat průběh vašeho cvičení.

Samozřejmostí moderních smart hodinek je i neustálý monitoring srdečního tepu, který zároveň sleduje abnormální odchylky, ať už v klidu, nebo během cvičení. Spolehnout se můžete i na přesný spánkový monitoring. UMIDIGI Uwatch GT podporují mnoho oznamovacích funkcí, které vám zpříjemní život, jako jsou oznámení o příchozích hovorech, SMS, e-mailu, počasí, stopky a další. Hodinky Uwatch GT nabízejí různé ciferníky, takže vám pokaždé poskytnou jiný zážitek. Hodinky se párují s mobilní aplikací VeryFitPro, která je uživatelsky velmi příjemná a srozumitelná. Pokud se rozhodnete pro koupi těchto chytrých hodinek určitě neprohloupíte.