Články > Robustní Doogee S68 Pro má displej chráněný dvěma pláty Gorila Glass 4 a tři zadní kamery

Robustní Doogee S68 Pro má displej chráněný dvěma pláty Gorila Glass 4 a tři zadní kamery

Přidáno: 1.1.1

Doogee odolňák S68 Pro s dvojitým tvrzeným sklem, třemi fotoaparáty a baterkou co vydrží dlouho - telefon pro všechny, kteří nechtějí mít starostí s tím, zda se jim telefon při používání poškrábe, rozbije, utopí nebo jen tak po jednom dni vybije.

Obrázek článku

Zatímco mnoho chytrých telefonů je dnes odolných proti vodě, jen málo z nich je opravdu pořádně odolných - rozhodně ne tak odolných jako Doogee S68 Pro.

Boky telefonu jsou vyrobeny ze slitiny titanu a hliníku a rohy má obložené pořádnou gumou pro lepší pohlcení nárazů a vibrací. Šasi z lehké slitiny se rozprostírá za celou obrazovkou a poskytuje tak další podporu v případě pádu.

A teď pozor - Doogee použil dvě vrstvy Gorilla Glass 4, aby byl displej ještě odolnější. Samotný displej je vybaven 5,9 ”LCD panelem IPS s rozlišením 1 080 x 2 280 pixelů. Telefon je odolný vůči prachu a vodě IP68 (1,5 m po dobu 30 minut), dokáže přežít pády z 1,5 m i extrémní teploty (-40 ° C až 60 ° C).

Doogee S68 Pro má na zadní straně překvapivě dobře vyzbrojenou trojitou kameru. K hlavní kameře 21MP se připojuje teleobjektiv s 8MP a 130 ° ultra širokoúhlá kamera (která umí makra od vzdálenosti 3 cm). A všechny senzory jsou mimochodem od Sony.

16MP selfie kamera (80 ° FoV) je ponořena do zářezu na displeji a stejně jako trojice fotoaparátů na zadní straně, využívá Umělou Inteligenci použitého procesoru pro zpracování.

A tím je MediaTek Helio P70, 12nm procesor se čtyřmi jádry Cortex-A73 (plus čtyři A53) a garfikou Mali-G72 MP3. Telefon je dodáván s 6 GB RAM plus 128 GB vnitřní pamětí. Použité čipy jsou Samsung UFS 2.0 flash. Při prvním spuštění telefonu vás uvítá Android 9 Pie.

6300 mAh baterie dělá zároveň z S68 Pro také telefon s dlouhou výdrží. Telefon zvládne na jedno nebití až 80 hodin hovoru, 22 hodin hraní her nebo 49 hodin videa. Port USB-C podporuje rychlé nabíjení 24 W. Využít můžete také 10 W bezdrátové nabíjení a následně pak můžete telefonem nabíjet další gadgety díky 5 W zpětnému bezdrátovému nabíjení.

Doogee S68 Pro disponuje mimo jiné i NFC (včetně plateb), čtečku otisků prstů vzadu (s alternativou odemčení obličeje) a podporu čtyř hlavních globálních systémů určování polohy.