Články > Uwatch 3 - další chytré hodinky od Umidigi

Uwatch 3 - další chytré hodinky od Umidigi

Přidáno: 21.4.2020

Umidigi pro fanoušky chytrých hodinek připravilo další model z řady Uwatch, tentokrát již s označením 3. Podívejte se společně s námi na jeho krátké představení.

Obrázek článku
Pokud hledáte stylové chytré hodinky tak byste neměli přehlédnout nové UMIDIGI Uwatch3. UMIDIGI Uwatch3 mají kovové tělo a silikonový pásek, a jsou k dispozici v černé a červené barvě. Stylový design hodinek UMIDIGI podtrhuje čtvercový TFT displej s úhlopříčkou 1,3" s dotykovým ovládáním. Chytré hodinky UMIDIGI Uwatch3 jsou vybaveny pokročilým optickým senzorem tepu HX3600 s vysokou přesností měření. Díky tomu můžete po celý den monitorovat srdeční frekvenci s možností upozornění na překročení hraniční hodnoty.

Tyto chytré hodinky vám umožní sledovat vaši každodenní fyzickou aktivitu, nabízí 9 sportovních režimů, počítají kroky, měří vzdálenost, dobu aktivity, spálené kalorie a monitorují spánek. Hodinky podporují připojení Bluetooth 5.0 a jsou kompatibilní s chytrými telefony iOS a Android (iOS 9.0 a Android 4.4 nebo vyšší) a po připojení do aplikace VeryFitPro budete mít přístup k funkcím, jako je například přístup k GPS mobilního zařízení pro sledování tras během tréninku, také si zde můžete prohlédnout své tempo, vzdálenost i mapu cvičení. Dále můžete ovládat hudbu a přepínat písně pomocí chytrých hodinek, aniž byste museli telefon vytáhnout z kapsy.

S UMIDIGI Uwatch3 můžete přímo ze zápěstí přijímat oznámení o příchozích hovorech, SMSkách, e-mailech, kalendáře, Facebooku, Twitteru, YouTube, WhatsApp, LinkedIn, Instagramu atd. Také si můžete vybrat ze 4 stylových ciferníků. Hodnota vodotěsnosti je 5 ATM díky tomu lze hodinky používat při plavání nebo šnorchlování. Díky kombinaci úsporného hardware a hloubkové optimalizaci spotřeby energie jednotlivých komponentů je zajištěna dlouhá výdrž baterie po dobu až 10 dní. V úsporném režimu, při vypnutém Bluetooth a senzoru srdečního tepu je životnost prodloužena až na 40 dní. Chytré hodinky UMIDIGI Uwatch3 můžou být vaše za 1 290Kč.